Apie mus

Kiekviena nauja pradžia – tai nauji iššūkiai, pirmosios kliūtys ir nepažabojamas noras judėti pirmyn. Legal Line dirba tam, kad Jūsų naujausios verslo idėjos ir išskirtiniai projektai pradines pozicijas paliktų greitai, sklandžiai ir užtikrintai.
Legal Line pagrindinė veiklos kryptis yra įmonių verslo teisė, tačiau taip pat suteikiame efektyvią pagalbą migracijos, užsieniečių įsitvirtinimo Lietuvoje ir kitais klausimais.
Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti, ilgametę patirtį sukaupę verslo teisės ir tarptautinės verslo vadybos srityse specialistai, kuriuos sieja bendri interesai bei tikslai. Siekiame, kad klientams dirbti su mumis būtų paprasta ir lengva, todėl įmonės darbuotojai savo laiku, darbu, progresyviu požiūriu bei sukauptomis žiniomis kuria konkrečią naudą ir vertę kiekvienam klientui.

Mūsų tikslas – sėkminga Jūsų veiklos pradžia ir sklandus tolimesnis Jūsų įmonės augimas, kurį užtikriname iš anksto numatydami ir efektyviai įveikdami iškylančius teisinius barjerus. Siekiame ne tik taupyti Jūsų laiką, kurį praleistumėte gilindamiesi į teisines subtilybes plėtojant savo verslą, bet ir tapti Jūsų dešiniąja ranka, patikimais patarėjais, priimant svarbius sprendimus Jūsų verslo projektuose.