Paslaugos

Įmonių teisė

Įmonių teisės sritis leidžia reguliuoti teisinius įmonių veiklos santykius bei užtikrina įvairius verslo procesus – įmonių steigimą, pertvarkymą ir reorganizavimą, likvidavimą ir kitus pamatinius veiksmus siekiant kurti, tvarkyti ir plėtoti nuosavą verslą.

Įmonių steigimas

Jūsų įmonės ar veiklos istorija oficialiai prasideda nuo jos įsteigimo. Kiekviena potenciali verslo idėja ar projektas anksčiau ar vėliau pasiekia kertinį tašką, kai ilgą pasiruošimo darbą vainikuoja įmonės įsteigimas pasirinkta verslo forma.

Įmonių pardavimas

Įmonės steigimas visados reikalauja daug laiko ir kantrybės, todėl varginantis juridinio asmens steigimo procesas neretai tampa priežastimi atsisakyti išskirtinių verslo idėjų. Jeigu siekiate kuo greičiau realizuoti savo verslo užmojus, siūlome patogią alternatyvą įmonės kūrimui įsigyjant jau įsteigtą UAB.

Buhalterinė apskaita

Buhalterinė įmonių apskaita yra neatsiejama sklandaus įmonės darbo dalis. Kompetentingai ir profesionaliai atliekamas įmonės piniginių operacijų registravimas, grupavimas ir sisteminimas užtikrina tvarkingą įmonės buhalteriją ir kartu Jūsų sėkmingą veiklą.

Migracija

Lietuvai tampant vis patrauklesne šalimi ne tik investuotojams iš užsienio, bet ir trečiųjų šalių piliečiams, siekiantiems laikinai ar nuolatos gyventi mūsų šalyje bei čia pakeliauti, neretai prireikia profesionalios teisinės pagalbos. Ši pagalba taip pat aktuali pabėgėliams, Lietuvos pilietybės siekiantiems asmenims ir kitais atvejais.